Tootekataloog

Soojamüürimoodulid

Kirjeldus
Enamustele kaminasüdamikele ja valmiskaminatele on võimalik järgi ühendada „AKUBETist" valmistatud soojust salvestav lõõrisüsteem CMA.
 
See võimaldab ühendada tänapäevase kaminasüdame ja klassikalise ahju parimad omadused.
 
„AKUBETi" hea salvestusvõime tuleneb tema suurest tihedusest 2850kg/m³
 
Südamik+lõõrisüsteem=kaminahi
 
„AKUBETi" ülesoojendamiseks arvestatakse reeglina 70-200kg salvestusmassi 1kg puidule. Keskmine on 100kg salvestusmassi 1kg puidule.Sellest materjalist vormitud ülipüsivad kompaktsete mõõtmetega küttemoodulid võimaldavad ehitada nägusaid ja samas väga tõhusaid küttepindu, soojusvaheteid ja nn sooje kaminakeresid,
mille kasutegur 20 kg  küttekoldesse laaditud puidu energiatagastuse puhul on koguni 80-90%, andes mõneteistkümne tunni peale jagatuna koguni kuni 70 kWh soojust.Sellise kaminahju kaal küündib sageli kahe tonnini, tänu millele on võimalik ära kütta isegi 200 m2 suuruse pindalaga maja, ja seda keskmiselt kahe puusületäiega ööpäevas
 
Mooduli mõõdud: 280*280*280 ja kaal 41 kg. HIND: 68,00.- tk
 
Lisad:
 
1.Ühendus 7 cm ja 5 cm     Hind: 18.-    
 
 
2.Tihend 2 cm                  Hind: 8.- 
 
3.Siibriga liitmik                  Hind: 99,00.-
 
4.Grafiitliim: 20 kg              Hind: 62,00.- 
 
 
Tavaliselt kasutatakse soojamüüri valmistamiseks 12-20 moodulit.
Mooduleid saab ka paigaldada horisontaalselt,ehitades nn. soojapingi
 
Rohkem kui 24 moodulit kasutada ei tohi! Soovitatav õhuvahe soojamüüri ja väliskesta vahel on 20mm.
Väliskestaks kasutatakse CPA akumuleerivaid plaate mis suurendavad veelgi süsteemi kasutegurit.

CMA sisekuju tasandab tänu äralõigatud nurkadele mittevajalikud takistused, mis hõlbustab märgatavalt heitgaaside väljavoolu.

CMA süsteemis on võimalik peaaegu suvaliselt vormida heitgaaside väljavoolu süsteemi ja kogu soojusvaheti kuju.

 

 

 

 
 

 

                         

                                                    

 

 

 

 

 

 

     

 

jarelmaks 468x136 ET  Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi  nõu meie    asjatundjalt.Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas  (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.

 Taotluse saad esitada siit: https://www.lhv.ee/corp/cof/?deor=EE-10861140

Pretensiooni esitamise tingimused

Tarbija saab ostetud kauba või teenuse lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Tarbija võib pretensiooni esitada toote või teenuse kohta, mis ei vasta lepingutingimustele 2 aasta jooksul mis tahes vormis ostudokumendil avaldatud aadressil või elektronposti aadressil. Tarbija ja kaupleja vahelised vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kui tarbija ei ole nõus kaupleja poolt pakutud lahendusega ja leiab et tema õigusi on rikutud, võib ta esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon 6201707, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee.

Helista meile!

Saada küsimus!

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liitu uudiskirjaga