Tootekataloog

Soojasalvestavad materjalid

Tänu uutele tehnoloogiatele on meil võimalik panna teie kamin salvestama. Selleks tuleb teie kamin lahti võtta,üldjuhul piisab ainult kamina soojakapi lammutamisest. Peale seda on võimalik paigaldada kaminasüdamiku kohale soojasalvestavad moodulid. Uue soojakapi ehitamisel kasutame soojasalvestavat plaati. Sellega saavutame kaminal pea 90% lise kasuteguri ja 8 kuni 12 tunnise salvestus aja , ning seda kahe koldetäie (7+7 kg ) kuivade puudega kütmise korral. Lühikese põlemisajajooksul (1-2 tundi) koldes toodetud väga suur hulk energiat juhitakse otse läbi soojasalvestavate moodulite, mis salvestab selle enne kui see korstnasse läheb.Suitsugaasid jahutatakse temperatuurini suurusjärgus 130-200 c soojasalvestavates moodulitessalvestunud soojus aga kiiratakse välja pika aja (8-12 tunni) jooksul. Tänu sellele suureneb kamina võimsus 30-40 kw -ni.

 

jarelmaks 468x136 ET  Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi  nõu meie    asjatundjalt.Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas  (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.

 Taotluse saad esitada siit: https://www.lhv.ee/corp/cof/?deor=EE-10861140

Pretensiooni esitamise tingimused

Tarbija saab ostetud kauba või teenuse lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Tarbija võib pretensiooni esitada toote või teenuse kohta, mis ei vasta lepingutingimustele 2 aasta jooksul mis tahes vormis ostudokumendil avaldatud aadressil või elektronposti aadressil. Tarbija ja kaupleja vahelised vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kui tarbija ei ole nõus kaupleja poolt pakutud lahendusega ja leiab et tema õigusi on rikutud, võib ta esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon 6201707, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee.

Helista meile!

Saada küsimus!

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liitu uudiskirjaga