Tootekataloog

Schmid

Schmid kamina- ja ahjusüdamike populaarsus on tingitud laitmatust saksa kvaliteedist ja Saksamaal tagatud tootmisest ning koostamisest, samuti tehnilistest oskustest. Schmid toodang vastab rangetele Euroopa normidele. Seda kinnitavad firmale väljastatud kvaliteedinõuete märgid "DIN Plus"DINPlus ja "EFA"EFA, mis on Saksamaal korra ja tarbijaomaduste kõrge taseme kehastus kamina- ja ahjuseadmete tootmises.


 

Omades oma tootmiskavas kogu tänapäeva turul nõutavate kamina- ja ahjusüdamike valikut, oleme koondanud oma jõud nende tehniliste detailide kaasajastamisele, mis toovad maksimaalset kasu eelkõige tarbijatele.

Tänu oma disainibüroole oskab Schmid alati õigeaegselt tabada turul tekkinud nõudluse, pakkudes kõige optimaalsemaid tehnilisi lahendusi ning võttes kasutusele eesrindlikuid tehnoloogiaid. Meie spetsialistid loovad ahjusüdamike, mis pakuvad Teile igapäevaselt maksimaalset mugavust.


 

Tehnilised aspektid

 • kerge ja vaikne vaateklaasi tõus tagatakse tasakaalustatud vastukaaludega, mis kinnitatakse spetsiaalsele trossile. Vastukaalude raskust saab reguleerida pärast südamiku paigaldamist.
 • südamik valmistatakse ainult individuaalmõõtmete järgi.
 • süsteem "selge klaas" - eelsoojendatud õhuvoolud on suunatud piki klaasi, takistades sellega tahmaosakeste sadestumist klaasile.
 • põlemiskambri siseosa on vooderdatud šamotiga, näiteks "telliskiviseina" mustris või vermikuliidiga.
 • mitmekesine ukseraami ja südamiku dekoor, näiteks kullatud või hõbetatud pind.
 • põlemisõhu regulaator on kergesti käsitsetav ja hakkab liikuma ilma spetsiaalsete tööriistadeta.
 • terasest südamiku konstruktsioon on valmistatud kuumuskindlast terasest ja enim termiliselt koormatud kohtades on koguni 5mm paksusega.
 • põlemisel välisõhuga varustamise võimalus.
 • Kõige enam termiliselt koormatud kohtades kasutab Schmid kõrgekvaliteetset malmi paksusega kuni 15 mm. Kaminasüdamike suitsukogujaid ei saa seest vooderdada nagu peamist põlemiskambrit termokaitsematerjalidega ning sellepärast on valitud malm, mis talub kõrgeid temperatuure paremini kui teras.
 • Suitsukoguja pöördfunktsioon võimaldab liituda korstnaga horisontaalselt, vertikaalselt ja 45 kraadi nurga all.
 • garantii 5 aastat
  panoraam-, sirged ja prisma vaateklaasid.
  • Saksamaal toodetud vaateklaas talub kuni 800 С° temperatuuri. Temperatuur puidu põlemisel põlemiskambris on umbes 400C°, seega klaas on kahekordse kuumakindlusega.
  • südamike soojusvahetitega komplekteerimise võimalus, tänu millele pikeneb soojusvahetuse aeg.
  • komplekteeritud soojust akumuleerivast materjalist voodriga, samuti Hispaania firma Arriaga valmistatud marmorportaalidega.
  • käepidemed transportimiseks, mis oluliselt lihtsustavad paigaldamist.

 

Tulemused 1 - 51 Kokku: 51

jarelmaks 468x136 ET  Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi  nõu meie    asjatundjalt.Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas  (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.

 Taotluse saad esitada siit: https://www.lhv.ee/corp/cof/?deor=EE-10861140

Pretensiooni esitamise tingimused

Tarbija saab ostetud kauba või teenuse lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Tarbija võib pretensiooni esitada toote või teenuse kohta, mis ei vasta lepingutingimustele 2 aasta jooksul mis tahes vormis ostudokumendil avaldatud aadressil või elektronposti aadressil. Tarbija ja kaupleja vahelised vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kui tarbija ei ole nõus kaupleja poolt pakutud lahendusega ja leiab et tema õigusi on rikutud, võib ta esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon 6201707, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee.

Helista meile!

Saada küsimus!

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liitu uudiskirjaga