Tootekataloog

M-Design südamikud

Diamond

Uuenduslik, patenteeritud ja põlemisjääkideta põletussüsteem kasutab iga puuhalu kütteväärtuse maksimaalselt ära. Põlemisprotsess on piisavalt tõhus, et saavutada ebatavaliselt kõrge kasutegur – üle 80%. See tähendab, et puudekulu on väiksem, mis omakorda vähendab õhuheitmete kogust ja on keskkonnasõbralikum.
Luna Diamond Collection ülestõstetava ukse abil saab kollet mugavalt muuta suletud kaminast avatuks, et selle paistel mõnusalt tugitoolis uneleda.
Tule süütamine käib äärmiselt kiiresti ja tänu puhtale põlemisprotsessile, mis on kombineeritud isepuhastussüsteemiga, on kamina hooldamine meeldivalt lihtne.
Diamond Collection: nutikas ja säästlik lahendus.

Diamond Plus – innovaatiline ja intelligentne kamin Teie majja  

M-design tõi turule uue innovaatilise ja intelligentse Diamond Plus sarja. Kaminasüdamikud on varustatud tipptehnoloogiaga.

Uus Diamond Plus seeria muudab teie kodu terviklikuks: automaatne ülestõstetav uks, automaatne sädemepüüdja võre, puhas põlemine tänu automaatsele peenreguleerimisele. Kasutajasõbralikkus on samuti tagatud.
Igal mudelil on olemas SWIPE CONTROL. See M-Design’i tasuta äpp (iOS, Android) annab teile lisaks võimaluse kamina kasutamiseks nutitelefoni või tahvli abil.
M-Design SWIPE CONTROL on kamina tööstuses teedrajava tähtsusega.
Praktilise SWIPE’i abil võite ühe liigutusega avada või sulgeda ukse ja sädemepüüdja võre. SWIPE juhib samm-mootoreid ja Intelligent Boxi. See koosneb paljudest protsessoritest, mis reguleerivad automaatselt klappe optimaalse põlemise tagamiseks olenemata korstna tõmbest ja puiduliigist. SWIPE’i abil saate ise RGB LED-valgustit kontrollida ja vastavalt oma soovidele kohandada. 5-meetrine LED-riba kuulub standardkomplekti.

Avasta uued Diamond+ kaminad

Samm-mootorid võtavad üle järgmised funktsioonid:
1. Klaasukse elektriline avamine
2. Sädemepüüdja võre elektriline avamine
3. Temperatuuri ja leekidemängu automaatne reguleerimine
4. Korstna tõmbe reguleerimine (mõõtmine paskalites) suitsutorus ja puiduliigi valik põlemise optimaalseks reguleerimiseks

Intelligentne tuli
1. Puiduliigi valimise automaatne reguleerimine (pehme, keskmine, kõva)
2. Integreeritud ventilaatori kiiruse reguleerimine rahulikult töötaval ventilaatoril
3. Automaatne kalibreerimine manuaalse juhtimise järgselt
4. Protsessoriga juhitav reguleerimine tagab parima põlemise.

M-Design’i SWIPE CONTROL
1. Bluetooth+ kaudu ühendatav nutitelefoni või tahvliga
2. RGB LED-valgusti reguleerimine
(5-meetrine LED-riba kuulub tarnekomplekti)
3. Ülestõstetava ukse ja sädemepüüdja võre automaatne ning käsitsi avamine ja sulgemine
4. Rahulikult töötava ventilaatori reguleerimine
5. Temperatuuri reguleerimine

jarelmaks 468x136 ET  Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi  nõu meie    asjatundjalt.Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas  (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.

 Taotluse saad esitada siit: https://www.lhv.ee/corp/cof/?deor=EE-10861140

Pretensiooni esitamise tingimused

Tarbija saab ostetud kauba või teenuse lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Tarbija võib pretensiooni esitada toote või teenuse kohta, mis ei vasta lepingutingimustele 2 aasta jooksul mis tahes vormis ostudokumendil avaldatud aadressil või elektronposti aadressil. Tarbija ja kaupleja vahelised vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kui tarbija ei ole nõus kaupleja poolt pakutud lahendusega ja leiab et tema õigusi on rikutud, võib ta esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon 6201707, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee.

Helista meile!

Saada küsimus!

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liitu uudiskirjaga