Tootekataloog

Gaasikaminad

GAASIAHJUDE KÕIK ASPEKTID
M-design gaasiahjude väljatöötamisel on arvesse võetud mitte ainult kauneid ja askeetlikke jooni, vaid väga tähtsad omadused on ka küttevõimsus, kvaliteet ja kasutajasõbralikkus.
Meie gaasiahjudele on antud CE tüübikinnitus ja lisaks sellele vastavad nad ka kõige rangematel HR+ nõuetele.
HR+ kinnitus tähendab seda, et ahi saavutab vähemalt 85-protsendilise küttevõimsuse minimaalse CO2 ja nõe tekkimisega. Näiteks Luna 1300 H gaasiahi saavutas nendel tingimustel koguni 87-protsendilise küttevõimsuse!
KÕIK GAASIPÕLETUSTEHNOLOOGIAD
Kõik M-Design LUNA gaasiahjud kujutavad endast suletud põlemissüsteeme. See tähendab, et suitsugaaside ärajuhtimise eest hoolitseb sisemine suitsutoru ja põlemisõhu eest hoolitseb välimine suitsutoru.
See kõik toimub kontsentrilises torusüsteemis, mis kujutab endast kahte suitsutoru ühes ühises torus. Keskmine toru hoolitseb selle eest, et põlemisjäägid eemale juhitakse, välimine suitsutoru aga hoolitseb põlemisõhu juurdevoolu eest.
Tänu selle süsteemile saab valida, kas ehitada suitsutorud läbi katuse või läbi seina.
Nendel uue põlvkonna gaasiahjudel on kõrgeima kvaliteediga põletid, gaasiklapid ja põleti automaatsüsteem. Automaatsüsteem jälgid ahju tööd pidevalt, tagamaks maksimaalse ohutuse.
Neil ahjudel on isegi kahekordne plahvatusevastane siiber: M-design ei riski millegagi.
Sisekujunduse osas saate valida puuokste, valgete carrera marmorigraanulite, valgete carrera marmorplaatide, teemandikarva graanulite või safiirikarva graanulite vahel.
Ahjuga on standardina kaasas termostaat-kaugjuhtimispult, mida on lihtne kasutada. Ahju saab reguleerida ka käsitsi. Kaugjuhtimispult tagab optimaalse kasutajasõbralikkuse: nii saate ahju reguleerida ilma tugitoolist tõusmata.
Ahju saab reguleerida erinevatel viisidel.
Termostaadi abil reguleeritakse ahju vastavalt toas valitsevale temperatuurile. Samuti saate valida taimeriga juhitava programmi.
Ahju kõiki reguleerimisviise saab muuta ja ühelt režiimilt teisele lülituda.
Ahju põlemiskamber on valmistatud 3 mm paksusest Corten terasest. Teised ahjutootjad kasutavad ainult 1,5 mm kuni 2 mm paksust terast. Paksud seinad mitte ainult pikendavad ahju kasutusiga, vaid hoiavad ka paremini soojust. Need omadused koos õige ehitusega tagavad selle, et ahi ei tekita kuumenemisel ega jahtumisel ebameeldivaid helisid.
Ahju ühendamiseks on erinevad võimalused. Ühendus võib olla 10 meetri pikkune, kuid ainult 1,25 meetri kõrgune.
LUNA gaasiahjud kujutavad endast disaini, võimsuse, kasutajasõbralikkuse ja ohutuse ideaalset kombinatsiooni.

jarelmaks 468x136 ET  Järelmaksu pakub AS LHV Finance. Tutvu tingimustega müügikohas või lhv.ee/jarelmaks ja küsi  nõu meie    asjatundjalt.Järelmaksu krediidikulukuse määr on 25,64% aastas järgmistel näidistingimustel: kauba/teenuse maksumus 650 €, sissemakse 0%, krediidisumma 650 €, intress 19,9% jäägilt aastas  (fikseeritud), lepingutasu 19,9 €, järelmaksu periood 25 kuud, tasumine igakuiste annuiteetmaksetena, maksete kogusumma 819 €.

 Taotluse saad esitada siit: https://www.lhv.ee/corp/cof/?deor=EE-10861140

Pretensiooni esitamise tingimused

Tarbija saab ostetud kauba või teenuse lepingutingimustele mittevastavuse korral tugineda seaduses sätestatud õiguskaitsevahenditele. Tarbija võib pretensiooni esitada toote või teenuse kohta, mis ei vasta lepingutingimustele 2 aasta jooksul mis tahes vormis ostudokumendil avaldatud aadressil või elektronposti aadressil. Tarbija ja kaupleja vahelised vaidlused püütakse lahendada läbirääkimiste teel. Kui tarbija ei ole nõus kaupleja poolt pakutud lahendusega ja leiab et tema õigusi on rikutud, võib ta esitada avalduse vaidluse lahendamiseks vaidluste kohtuvälise lahendamise üksusele, kelleks on Tarbijakaitseameti juures tegutsev tarbijavaidluste komisjon (Pronksi tn 12 Tallinn 10117, telefon 6201707, See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.). Vaidluste kohtuvälise lahendamise üksuse menetlusreeglitega saab tutvuda veebilehe aadressil www.tarbijakaitseamet.ee.

Helista meile!

Saada küsimus!

See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Liitu uudiskirjaga